Abiye Elbise ve Ceket Kombinleri

Sonbahar ve kış mevsimlerinde abiye alışverişi yaparken en çok tercih edilen kombinden biri de abiye elbise ve ceket kombinleridir. Bu mevsimlerde en doğru seçim olan abiye elbise ve ceket kombinleri tercih ederken nasıl bir yol izlemeyelim diye merak ediyorsanız, en şık kombinleri sizler için bir araya getirdik. Oldukça şık, feminen, tarz ve göz alıcı bu kombinlere siz de hayran kalacaksınız.

Davet ve İş Toplantısında Abiye Elbise Ve Ceket Kombini

Abiye elbise ve ceket kombinleri takım olarak satılırken ayrı ayrı kombin olarak da birleştirmeniz mümkündür. Eğer şık bir akşam daveti  ya da iş toplantısı tazında bir davet ise elbiseniz fazla dekolte olmayacak tarzda midi boyda bir elbise olabilir. Üzerine ise ister uzun, ister kısa tarzda trençkot ya da şık kısa bir ceket olabilir. Renk seçiminde çok dikkat çekici olmaktan ziyade sizi asil gösterecek ve uyum içinde olan renkler olmalıdır. Lacivert elbise-beyaz ceket, kırmızı elbise-siyah ceket ya da hardal sarısı ceket- kahverengi elbise gibi renkler ortama uygun olan tonlardır. Aşağıdaki görsellerimizde önerilerimizi anlamanız açısından hazırladık.

Düğün, Doğum Günü, Parti Gibi Günler İçin Abiye Ceket Kombini Nasıl Olmalı?

Bu tarz özel günlerde ise ortamda nasıl bir görüntü vermek istiyorsanız ona göre seçim yapınız. O gün cıvıl cıvıl, dikkat çekecek tarzda görünmek istiyorsanız, çiçek desenli şık bir abiye elbise ve ceket tercih edilebilir. Ceketiniz, elbiseniz ile takım halinde satılmıyor ve kendiniz kombin yapmak istiyorsanız, mutlaka elbisenizi yanınıza alın ve ona uygun ceket modeli bakınız. Elbiseniz spor tarza yakınsa, klasik bir ceket elbiseniz üzerinde eğreti duracaktır. Spor tarza yakın bir elbise de blazer ceket, deri ceket, spor kürk ceket, ya da biker ceket modelleri uygundur. Tabi bu konuda daha fazla detay görmek içinse hazırladığımız galerimizi tek tek inceleyin deriz.