Adil Işık 2015 Abiye Elbise Modelleri

Kadınların özel geceleri için birbirinden farklı tasarımlar sunan Adil Işık markası 2015 yılı abiye elbise modellerini de yeni baştan yaratmış görünüyor. Modellerdeki farklı çizgileri üzerinizde taşıyarak zarif bir görünüm elde edebileceksiniz.

Adil Işık 2015 abiye elbise modelleri içinde siyah favori renk tonu olarak kullanılmış bir koleksiyon yer alıyor. Özellikle de modellerin üst kısımlarında bedenlerin bazı bölgelerinde dekolte yaratılarak gece için hazır hale gelmeniz sağlanmış. Sırt dekolteli abiye elbiselerin yanı sıra; bacak dekoltesine sahip elbiselerde katalogda ilk sıralarda yer alıyor. Tarz abiye elbiseler 2015 Adil Işık abiye elbise koleksiyonunda genç kadınlar tarafından tercih edileceğe benziyor.

Adil Işık 2015 abiye elbise modelleri içinde dantelden meydana gelen elbise modelleri de yer alıyor. Dantel zarafetiyle süslenmiş olan elbiseler içinde tıpkı bir kuğu gibi salınacaksınız. Abiye elbise modellerinin içinde tül detaylı elbiselerde yer alıyor. Daha soft bir görünüm için tül detaylı elbiseleri canlı renkteki aksesuarlarla birleştirerek giyebilirsiniz.

Tek omuzlu abiye elbiseler omuz dekoltesine güvenen bayanlar için ideal bir tercih olacak. Aynı zamanda balık etek modeline sahip abiye elbiseler kadınların Adil Işık abiye elbise tercihlerinde ilk sıralarda yer alacak.