Oleg Cassini Abiye Modelleri

Düğün sezonunun açılması ile özel geceler ve davetler için abiye seçimleri başladı. Marka seçenekleri arasında yer alan Oleg Cassini markası hem ekonomik olarak hem de tasarım olarak her ihtiyaca cevap verecek nitelikte. Seçeceğiniz renk ve model kriterlerini kullanarak stilinizi yansıtacağınız abiye modellerine marka kapsamında sahip olabilirsiniz.

Boyutlandırma olarak uzun, kısa ve midi abiye modelleri bulunmakta. Kumaş seçeneği olarak da dantel, şifon, krep, payet, tül, mikado, organze ve saten seçeneklerden tasarımlar bulunmakta. Model seçeneklerine baktığımızda yaka kısmı olarak askılı, halter yaka, dik ve yüksek yaka, bisiklet yaka, yuvarlak yaka modeller yer almakta. Kol tipi olarak ise askılı, straplez, uzun kol, kısa kol, düşük omuz, truvakar kol gibi modellere tasarımlarda yer verilmiştir. Renk seçeneği olarak da beyaz, bordo, ombre, pembe, kahverengi, lacivert, mor, pembe, gri, somon, yeşil, mavi ve benzeri renk seçenekleri bulunmaktadır.

Oleg Cassini beden seçenekleri olarak 32 bedenden 50 bedene kadar çeşitli beden aralıklarında ürünler bulunmaktadır. Bu alanda markanın kullanıcılara alternatif sunduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki beden seçeneği olarak farklı kalıpların erişilebilir olması tercih edilebilirliği arttırmaktadır. Marka kapsamında gelinlik modelleri de bulabileceğiniz gibi söz, kına, gece elbisesi, parti ve kokteyl elbiseleri gibi birçok alanda abiye bulabilirsiniz. Fiyat ortalamasına değinecek olursak; 170 tl’ den başlayan fiyatlandırma 4 bin 200 tl’ ye kadar artmakta. Bu tutar değişik fiyatlandırmada olup seçeceğiniz ürünün kumaşı ve tasarımına göre farklılık göstermektedir. Oleg Cassini markası kapsamında bulunan diğer markalardan söz edecek olursak Viola Chan Premium, Viola Chan, VC by Viola Chan, Oleg by Oleg Cassini, Oleg Cassini, Alfa Beta markaları da Oleg Cassini satış sayfasında yer almakta.