Carmen Abiye Modelleri

Abiye markalarından bir tanesi olan Carmen abiye modelleri olarak geniş bir ürün yelpazesine sahip. Marka kapsamında kısa abiyeler, uzun abiyeler, nikah elbiseleri, nişan elbiseleri, mezuniyet elbiseleri ve gece elbiseleri kategorisinde de ürünler bulunmaktadır.

Carmen uzun abiye modelleri

Model ve renk seçeneği olarak birbirinden farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Beden seçeneği olarak 34 bedenden 50 bedene kadar her beden aralığında abiye bulunmaktadır. Fiyat aralığı olarak da 2 bin 500 tl’ den 170 tl’ ye kadar her bütçeye göre uygun fiyatlı uzun abiye modeli bulunmaktadır. Detaylandırma olarak jakarlı, çizgili, düz renk, baskılı, geometrik detaylandırmalı, nakış ve işlemeli modeller marka kapsamında yer almaktadır.

Carmen kısa abiye modelleri

Carmen kısa abiye modellerine göz attığımızda 140 tl’ den 850 tl’ ye kadar değişik fiyatlandırmada abiye bulunmaktadır. Model seçeneği olarak dekolteli dekoltesiz abiyeler mevcut. Kol yapısı olarak tercihe bağlı olarak yoğunluk düşük omuzlu modelleri mevcut. Kumaş yapısı olarak modellerin örme, dantel ve dokuma kumaş türünde tasarlandığını söyleyebiliriz. Yaka tasarımı olarak asimetrik kesimler, V yaka, straplez, kalp yaka, halter yaka, degaje yaka, carmen yaka, boyundan bağlamalı modeller bulunmakta.

En şık abiye modelleri

Abiye seçiminde en şık abiye modellerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken detaylandırmalar bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de abiye modelinin vücudunuzla uyumu olmakta. Bel bölgesi olarak her ne kadar şişkinlik yaşıyor olsanız da doğru abiye seçimi ile bu bölgeyi kamufle edebilirsiniz. Carmen abiye modelleri tarz olarak rahat kesimlerden oluşmakta. Ürünlerin çoğunluğu free salaş modellerden oluşmakta.