Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

Abiye modelleri yeni sezonda sizlerin ihtiyacına karşılık verecek niteliktedir. Yeni sezon ürünleri hem renk hem de model olarak oldukça şık modelleri içermekte. Trendyol bu alanda bünyesinde bulundurduğu firmalar ile kullanıcıların ihtiyacına yönelik hizmette bulunmakta. Ayrıca güvenli alışveriş hususunda da talebe açık olduklarından bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Çeşitlilik olarak veyahut fiyatlandırma olarak hemen her bütçeye yönelik alternatifler bulunuyor. Tesettür abiye modellerinde de çok çeşitliliğin olduğunu söyleyebiliriz.

Kalıp olarak A-line, balık modeller, bodycon, robadan, prenses, çan, shift modelde kalıp da abiye modelleri bulunmaktadır. Materyal olarak ise dantel, ipek, kadife, krep, payetli, poliüretan, saten, şifon ve tül tasarımlarda abiyeler mevcut. Yaz ayının da başlangıç göstermesi ile düğün & davetler için abiyeler raflarda yerini almış bulunmakta. Markalardan bahsedecek olursak Armine, Minel Aşk, Setrms, Kayra, Gönül Kolat, Tuğba, Refka, Tavin, Sude, Modanovia, Emsate, DMR, Nidya Moda, Nacar, Nehir, Angelino, Gizce ve daha birçok bilindik markanın ürünleri yer alıyor.

Fiyatlandırma olarak diğer markalarda da olduğu üzere bu platform üzerinde çok seçenekli bir bütçe söz konusu. Şöyle söyleyelim 150 tl’den başlayan fiyatlandırma ile 5 bin tl kadar değişik fiyatlarda abiye elbise bulabilmeniz mümkün. Renk seçenekleri olarak da krem, yeşil, kırmızı, bordo, mor, mavi, hardal, pembe, lila, gri, sarı ve tonları gibi renk seçenekleri geniş yelpazededir. Tesettür abiye modelleri muhafazakar giyimi benimseyen her bayan için alternatif sunmakta. Modeller arasında öne çıkan en şık modellerden bir tanesi de pelerinli abiye modelleri. Bu modeller sade olmasının yanı sıra Trendyol abiye modelleri arasında giyebileceğiniz en şık modellerdendir.