Gizce Tesettür Elbise Modelleri

Gizce tesettür elbise modellerine göz attığımızda yeni sezona uygun şıkır şıkır modeller bizleri karşılamakta. Marka kapsamında bulunan tüm ürünlerde olduğu gibi tesettür elbise modellerinde de seçimler gayet modern ve şık seçimlerden oluşmakta. Yani öyle ki seçeceğiniz ürünler kapsamında hem spor hem klasik tarzda bütünleştirici bir kombin yakalamanız mümkün. Özellikle elbise yerine özel günler için ikili takım tercih edecek olursanız hem gündelik hem de özel günleriniz için güzel seçimlerde bulunabilirsiniz. Beden seçeneği olarak marka kapsamında 36 bedenden başlayan beden seçeneği 48 bedene kadar seçenek sunmakta. Fiyatlandırmadan bahsedecek olursak da 69 tl’ den başlayan fiyatlandırma 200 tl ye kadar çıkmakta diyebiliriz.

Renk seçeneklerine göz attığımızda modanın trendi olan görmeye alışık olduğumuz renk seçeneklerinden her renk tonlamasında elbise bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Ama genel olarak konseptlerin canlı renklerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Çiçek desenlerinin hakim olduğu elbise modellerinde aynı zamanda benek benek detaylandırmaların olduğu modellerde yer almakta. Kumaş seçeneği olarak da modeller şifon ağırlıklı tasarlanmıştır diyebiliriz.

Elbiselerde genel olarak bel ve etek kısımları katlı, büzgülü modellerdir. Bir çoğunda düğme ve kemer detaylarına yer verilmiştir. Modern çizgilerin bulunduğu elbise modellerinin bazılarında da yaka detayları hakimdir. Yaka detaylarında oluşturulan farklılık modeli daha ön plana çıkarmıştır.

Son zamanın trendi olan papatyalı seçimler yine etek ve benzeri ürünlerde olduğu gibi elbise modellerinde de sık göreceğimiz modeller arasında yerini almış bulunmakta. Model olarak tek renkli elbiselerin yanında çok renkli ve iki renkli modeller sezona en uygun elbise seçeneklerinden. Kol kısımları dökümlü olan modeller de şık durmakta. Jile modelleri de giy- çık olarak çok pratik seçimlerden. Bu sayede hem gideceğiniz yere hızlı bir şekilde hazırlanmanız hem de şık görünmeniz kuşkusuz şipşak olacaktır.