Ala Tesettür

Tesettür giyimine yeni bir tarz getiren stil sahibi bayanların,yeni markası âlâ testtür giyimine yeni bir tarz ve boyut kazandırıyor.

Her yaş gurubundan bayanların zevk ve ilgisini çeken göz kamaştırıcı  yüksek kumaş ve aksesuar kalitesine sahip koleksiyonlarını,sizlerin beğeninize  sunuyor.

Uzman tasarımcıların,eşsiz koleksiyonlarıyla sizlere stil sahibi tarz bayanlar olma yolunda öncülük ediyor.

Geniş ürün yelpazesiyle ihtiyacınız olan tüm ürünlerin tarz halini bünyesinde barındırıyor.

Tesettür elbise’ den feraceye,gömlek,tunik,yelek,etek,pardesü,kaban,eşarp,şal’a kadar geniş ürün bünyesine sahiptir.

Tesettürlü bayanların en çok zorlandıgı noktada âlâ tesettür bayanların abiye konusundaki yaşadıkları zorlugu şıklık haline getiriyor.

Uzman tasarımcılarımız tarafından hazırlanan birbirinden eşsiz şık abiye tarz koleksiyonları ile davet ve organızasyonların göz kamaştıran stil sahibi hanımefendileri olmaya hazır olun sizler için eşsiz koleksiyonlar hazırlayan uzman tasarımcılarımız

Pınar Şems, Gönül Kolat, El Sahra, Zehrace Mislina

Aşiyan, Butik Simge Minel Aşk, Gamze Polat, Muslima Wear, Nigah, Cansu Susam, Al-Marwah

Kayı Kızları’nın hazırlamış oldukları birbirinden özel tasarımlardan hala gardrobunuzda yoksa üzülmeyin geç kalmadınız yeni koleksiyonlarımızdan seçime başlayabilirsiniz.

Âlâ tesettür müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere mobil uyumlu web sitesiyle hizmet vermektedir Kullanıcılarına hızlı ve güvenilir alış veriş imkanı sunuyor.

Tek tıkla kendinizi online tesettür magazasının içerisinde bulma imkanını sağlayan Alâ tesettür 9 aya varan taksit imkanı, kapıda ödeme kolaylığı ile ücretsiz iade ve degişim hızlı gönderim online güvenilir alış veriş imkanı sunuyor…
Keyifli alışverişler