Alvina Tesettür Abiye Modelleri

Yeni sezon trend Alvina tesettür abiye modelleri incelendiği zaman bu sene daha çok pembe tonlarında olan elbiselere denk geliyoruz. Yeni sezonda payet modelleri de çok fazla göreceğiz gibi duruyor. Renk seçenekleri krem, beyaz ve bu şekilde açık renklerden oluşabiliyor. Ancak pembenin tonları yeni sezonun gözdeleri arasında yer alacak gibi duruyor.

Bu sezon incelemeler yaptığımız zaman Alvina abiye modelleri genel olarak tüllü ve şifon hazırlanmıştır. Elbiseler tek parça olarak hazırlanarak tesettür giyime uygun ve de zarif bir kesime sahiptir. İşlemeli olan modelleri ile birlikte çok daha dikkat çekici tasarımlar olmayı başarıyorlar. İşlemeler genel olarak elbiselerin üst kısmında tercih edilmekte ve de etek kısmı tül görünümde tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra farklı detaylara baktığımız zaman karşımıza kemer detayı çıkıyor. Yaldızlı işlemeli modeller ve de dantel görünümü de bu sezonun tercih edilenleri arasında yer alıyor. Ayrıca sanki üzerine ceket giymişsiniz gibi duran iki parça görünen Alvina tesettür abiyeler de çok fazla tercih ediliyorlar. Her renk modele ve de tarza denk gelebileceğiniz ürünler arasında kendi vücudunuza en uygun olan modeli mutlaka bulacaksınız.