Kabarık abiye modelleri

Abiye modelleri arasında oldukça dikkat çeken ve özellikle düğün, nişa ve kına gecesi gibi özel günlerde tercih edilen modeller arasında kabarık abiye modellerini gözlemlemekteyiz. Kabarık abiye modelleri sadece katlı ve daha çok tül detaylara yön veren modeller olmamakla beraber son derece şık ve düz kesimlerde olan modelleri de içermektedir.

Son derece  renkli ve göz alıcı modelleri içeren kabarık abiyeler uçuş uçuş renk seçenekleri ile tam anlamı ile bütünleyici ve büyüleyici düzeyde. Abiye modellerinde yoğunluk olarak kullanılan detaylandırmalar dantel, simetrik kıvrımlar, tül ve işlemeler yer almaktadır. Adeta ışıl ışıl bir ihtişama bürüneceğiniz abiye modelleri 2016 renk ve koleksiyon seçeneklerinde kış mevsiminde de son derece şık olmanıza zemin hazırlamaktadır.

Moda kavramında Kabarık abiye modeli tercihiniz ise hem mini hem de uzun abiyelere göz atabilirsiniz. Uzun abiye seçeneklerinde olduğu kadar kısa abiye modelleri de oldukça şık ve estetik bir görünüm yakalamanızı sağlamaktadır. Renk seçenekleri bakımından sezon renkleri kullanılan abiyeler mint yeşili, mavi, limon sarısı, mürdüm, gece mavisi, krem ve açık kahve tonlarında, bordo ve mor renklendirmelerde tasarlanmıştır.