Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Bayanlar için olmazsa olmazlardan en önemlisi de ayakkabılardır..

Gerek günlük yaşantımızda gerekse özel davet ve tören günlerinde giyecekleri kıyafetten önce ayakkabıyı düşünürler hatta çoğu bayan ilk olarak ayakkabısını alıp daha sonra ona uygun kıyafet aramaktadır. Tabi buda farklı bir düşünce olup kişinin isteğine bağlıdır. Ayakkabıda renk, model ve detaylar gerekirse çizgiler çok önemlidir kesinlikle gözden kaçmaz…

İş kadınları genelde klasik tarz kullandıkları için çok fazla detaya girmezler. Mesela şık bir kalem eteğin altına sade bir stiletto ayakkabı giyerek gayet uyumlu şık ve seksi bir duruşa sahip olmasını sağlamaktadır.

Dolgu topuk gelin ayakkabısı
Dolgu topuk gelin ayakkabısı

Sokak sitilini düşünecek olursak birden çok ayakkabı modeli rengi olduğu için çoğu zaman zıt uyumlar yaparak çok şık ve ilgi çekici kombinler çıkabiliyor ortaya mesela hem spor hem rahat ayakkabı düşünenler için dolgu topuk ayakkabılar oldukça rahat olup hem renkli hem klasik hem spor modelleriyle karşınıza çıkıyor ve buda size kolaylıkla kıyafetinizle kombin yapabilmenizi sağlıyor.

Yaz aylarında genel olarak bayanlar cıvıl cıvıl rengarenk ayakkabılar tercih ederler. Özel bir davette sade bir abiyenin altına platform açık bilekten tokalı ve birkaç rengi bir arada tutan iddalı bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bayanların tarzı merak edildiğinde çoğu zaman giydiği ayabıdan kolayca anlayabilirsiniz. Bayanlar genelde kıyafet konusunda ayakkabı konusunda yaptıkları seçimle ruhunu dışarı yansıtırlar.

Topuklu gelin ayakkabısı modelleri
Topuklu gelin ayakkabısı modelleri

Enerjik ruha sahip bayanlar genelde ayakkabı seçimlerinde oldukça iddalı ve patlak renkler ilgi ve dikkatleri üzerine çeken göz kamaştıran ayakkabıları tercih edereler hiç düşünmeden çünkü ruhu beyni neye ilgi duyuyor ve dikkatini ne çekiyorsa ona yönelirler haliyle çok zorlanmazlar ayakkabı seçiminde ve buda onlar için bir avantajdır. Nerde ne zaman nasıl bir ayakkabı düşüncesine kapılan bayanlar ise çok düşünüp kafalarında soru işaretleri biriktirerek zaman kaybederler aslında kolay yolu deneyip giyeceği kıyafete göre ayakkabı seçimini yapması ona daha çok yardımcı olup hazırlayacağı kombini kısa sürede halletmesini sağlar ve zaman kazanır.

taş işlemeli gelin ayakkabısı modeli
taş işlemeli gelin ayakkabısı modeli

Sportif kombin yapanlar ise genelde rahat renkli sade veya zıt renkleri bir araya getirerek kendine uygun ayakkabıyı kolaylıkla seçer spor takılan bayanlar ayakkabıda çok zorlanmazlar aslında genel olarak modelden ziyade rahatlığına bakarlar ki spor ayakkabıların çoğunluğu oldukça rahat olup günlük hayatta birçok bireyin tercih etmekte olduğu ayakkabıdır. Çoğu zaman spor bazen ise klasik kıyafetlerle kombin yapılması kolay ayakkabı olup büyük markaların oldukça harika tasarımı konforuyla ürettiği ayakkabılardan birtanesidir..

gümüş abiye ayakkabı modeli
gümüş abiye ayakkabı modeli