Gamze Polat Abiye Modelleri

Gamze Polat abiye modellerinde rose detayların önümüzdeki katalogda sıklıkla kullanılacağını söyleyebiliriz. Çiçek desenleriyle bezenmiş olan abiye elbiselerde daha çok klasik renkler kullanılmış. Çiçek kıvrımlarıyla bezenmiş abiye elbiselerde siyah ve bordo renklerinin çok fazla kullanıldığını söylemek mümkün.

Masal elbise olarak adlandırılan ve beli büzgülü olan abiye modellerinde etekler son derece geniş ve bel kısmı aksine daha dar. Bu tip elbiseleri koleksiyonda masal elbise olarak tanımlayan Gamze Polat tasarımcılarının birbirinden farklı abiye modellerine imza attığını söyleyebiliriz. Orkide elbise olarak bilinen ve etek kısmında orkide modelini alan elbiseler sık dantel detaylarıyla kadınların tercih ettiği abiye elbise modelleri içinde yerini alacak.

Otantik elbiselerinde yer aldığı Gamze Polat abiye koleksiyonunda üst kısımda yer alan otantik desenler kadınların abiye elbise içinde de şık olmalarını kolaylaştıracak. Balık abiye elbiseler sadece düz kumaşlardan meydana gelmiyor. Koleksiyonda bulunan dantel balık etek abiye elbiseler sezonun en çok tercih edilen dantel detaylarından meydana geliyor.

Gold payet işlemelerle bezenmiş olan abiye elbiselerde tafta kabarık detaylara da rastlanacak. Taftadan meydana gelen abiye elbiseler narin bayanların sıklıkla kullanacağı abiye modelleri içinde yerini alacak.