Fabrika Abiye Modelleri

Fabrika abiye modelleri önümüzdeki sezonda mini boylarıyla özellikle de genç kadınların beğenisini kazanacak elbiselerden oluşuyor. Mini abiye elbiselerin yanında uzun abiye elbiselerde koleksiyonda sık olmasa da yer alıyor.

Fabrika abiye elbiselerde siyah renk ana renk olarak kabul edilerek lazer kesimli elbiselere ağırlık verilmiş. Elbiselerin etek uçlarında görülen lazer kesimler, elbiselerin yeni bir tarza bürünmesini sağlamış. Bunun yanında tek omuzlu mini elbiseler sezonun yine öne çıkan elbiseleri arasında yer alacak.

Peplum elbiselerin yanı sıra, gömlek elbise olarak da adlandırılan ve yeni sezonda her markada görmeye alışık olduğumuz elbiseler katalogda abiye elbiselerde de kullanılmış. Gömlek elbiselerin yanında ceket elbiselerde şık abiye modeli olarak tasarlanmış. Renklerde daha çok saks mavisi, siyah, krem, somon ve bej gibi renklerden yararlanılmış.

Daha rahat bir elbise modeli tercih eden bayanlar için balık etek ve uzun abiye elbise modelleri de düşünülmüş. Rahatlık ve şıklığı tek hedef haline getiren Fabrika giyimin en sık kullanılacak abiye modelleri içinde mini boylar bu sezon gözde olacak. Siyah renk abiye modelleri içinde en çok kullanılan renklerden biri olacak.