Gülşah Saraçoğlu Abiye Modelleri

Gülşah Saraçoğlu ünlü isimlere tasarladığı birbirinden şık abiye modelleri ile son dönemlerin en beğenilen modacıları arasında yer alıyor. Zarif, ağır ve çekici abiyeler tasarlayan modacı başarılı tasarımları ile özel gecelerde ünlü isimlerde can buluyor. Gülşah Saraçoğlu abiye modelleri en sade haliyle dahi ünlülerin çekici görünümünü ön plana çıkarıyor. Linet, Aşkın Nur Yengi, Bülent Ersoy, Deniz Seki, Demet Akalın ve Simge Sağın Gülşah Saraçoğlu tasarımlarını taşımayı tercih eden ünlülerden sadece birkaçı. Tasarladığı abiye modellerinden birçoğunu kendisi kullanarak ilgi çekmeyi başaran ünlü modacı nefes kesen tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Abiye tasarımlarında ışıltı ve transparan detayını bir arada kullanmayı seven Gülşah Saraçoğlu kadınsılığı ön plana çıkarmayı tercih eden modacılardan. İddialı ve kendine güvenen birçok ünlü isim Saraçoğlu’nun transparan abiye modellerini cesurca taşımayı tercih ediyor.

Moda trendlerini yakından takip ederek sade tasarımlarında dahi modaya uygun detaylara yer veriyor. Gülşah Saraçoğlu abiye elbise modelleri dantel detayları ile hem şık, hem de zarif bir görünüm sağlıyor.

Ünlü modacının tasarımlarında hemen hemen her rengi görmek mümkün oluyor. Kimi zaman sade bir abiye modeli, kimi zamansa taşlı ve detaylarla ön plana çıkan bir elbiseyi özenle hazırlıyor.

Saraçoğlu sade tasarımlarında dahi ufak bir dokunuşla çekici detaylar ortaya koyuyor. Siyah abiye modelinde kullandığı sırt detayı buna gösterebileceğimiz en güzel örneklerden birisi. Hem asaleti, hem de transparan detayını bir arada bu kadar sade ve şık sunabilmesi ünlü modacının emeğini ortaya koyuyor.

Cesur tasarımları ile özellikle kendine güvenen ünlülerin tercihi olan Gülşah Saraçoğlu abiyeleri aslında her tarza hitap eden modeller içeriyor. Saraçoğlu birbirinden farklı renk ve modelde abiye tasarlayan ender modacılar arasında yer alıyor.

Vücut hatlarına güvenenler için balık model abiyeleri en asil şekilde tasarlayan ünlü modacı transparan detayına yer vermeden geçmiyor.

İşlemeli abiye modellerini de kreasyonlarına ekleyen Saraçoğlu özel olarak tasarladığı farklı işlemeli abiye modelleri ile göz kamaştırıyor. Kendine güvenen ve elbise seçimi ile göz kamaştırmak isteyenler için birbirinden farklı tasarımlar Saraçoğlu’nun ellerinde hayat buluyor.