Minel Aşk Abiye

Zarafet timsali kadınların sıklıkla tercih ettiği Minel Aşk abiye koleksiyonlarında bu sezonda kendine özgü abiye modelleri bulunuyor. Her sezonda koleksiyonuna yeni bir soluk katan Minel Aşk kataloğunda bulunan abiye elbiselere farklı isimler verilerek, yaratıcılık elbise modelleriyle kısıtlı bırakılmamış.

Minel Aşk abiye elbise koleksiyonunda bulunan abiye elbiselerde Günışığı abiye modeli olarak adlandırılan elbise modelleri gold ve kalın çizgileriyle kadınları oldukça memnun edecek. Asimetrik bir biçimde düzenlenen gold elbiselerde Günışığı abiye modeli elbiselerin kataloğun en gözde elbiselerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Kadife elbiseler Minel Aşk koleksiyonunda tasarımcıların özellikle en fazla kullandıkları abiye elbise modellerinden biri. Kadife elbiselerle birleşen işlemeler elbiselerin daha kullanışlı ve şık olmasını kolaylaştıracak. Özellikle de kış günlerinin vazgeçilmez abiye elbiselerinden biri olacak olan kadife elbiseler bileklere kadar uzanan kollarıyla sizi sıcak da tutacak.

Osmanlı dönemine ait olan işlemeler kullanılan abiye elbiselerde Mah-i Devran modeli kadınların beğenisini kazanacak tasarımların başında bulunuyor. Üzeri kendinden ceketli ve bol işlemeli olan bu modelde etekler taftadan yapılarak abiye elbiselere daha hoş bir görünüm kazandırılmış. Floral ve motifli elbiselerinde kullanıldığı yeni tasarımlar içinde en sık kullanılan renk zümrüt yeşili olacak.