Oleg Cassini Abiye Elbise Modelleri

Günümüz Dünya starlarının vazgeçilmez tasarımcısı olan Oleg Cassini kırmızı halıdan esinlenmiş modelleri ile düğün hazırlığında olan genç kızlarımıza birbirinden şık geniş abiye elbise modelleri seçenekleri ile göz dolduran bir zarafete sahip olma imkanı sağlıyor. Oleg Cassini aynı zamanda First Lady Jacqueline Kennedy’nin de eşsiz ve asi stilinin mimarisi diyebiliriz. Koleksiyonlarda yer alan abiye modelleri bakımından her zevke ve her vücut tipine uygun abiye elbiseler bulabilmeniz mümkün. Oleg Cassini markası kapsamında özel gün ve gecelerinize hitafen tasarlanmış abiye modellerini, nedime kıyafetleri, gece elbisesi modelleri, abiye elbiseler bunun yanı sıra tüm bunlar ile kombinleyebileceğiniz ayakkabı, çanta ve aksesuarları bir arada bulma imkanına sahipsiniz.

Her biri birbirinden şık abiye modellerinde çoğunlukla askılı abiye modelleri bulunmakta. Bunun yanı sıra kısa kollu abiye, straplez abiye, balık etek abiye, kayık yaka abiye, kalın askılı abiye, uzun kollu abiye ve drapeli modellerde bir çok renk ve modelde abiye modellerine rastlamamız mümkün.
Oleg Cassini abiye modelleri son derece renkli ve canlı tasarımları ön plana çıkarmakta. Koleksiyonda canlı renkler olarak en göz alıcı renk tonlaması mürdüm, kırmızı, saks mavisi, petrol mavisi, zümrüt yeşili, bordo, mor ve siyah renkleri olmakta.

Koleksiyonda yer alan sade ve bize asil bir şıklığı sunan diğer abiye modelleri ise krem, pudra, sütlü kahve, kırık beyaz tonlamalarında tasarlanmış olan abiye modelleri olmakta. Desen ve detaylandırma bakımından çok çeşitli olan abiye modellerinde ağırlık olarak tül, şifon ve dantel kullanımı göze çarpmakta. ister hareketli canlı renk tasarım ve dizaynda tasarlanan ister sade ve tıpkı biz bayanları kuğ gibi göstererek modeller olsun koleksiyondaki tüm abiye modelleri her bayanın stil ve göz zevkine hitap edecek nitelikte diyebiliriz.
Sezonda yer alan çiçek detayları Oleg Cassini abiye modellerine de yansımış bulunmakta. Çiçekli abiye ve elbise modelleri geçen sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça yaygın bir kullanım sahip olacak gibi. Özellikle standart abiye modellerinden oldukça fazla geniş ve uzun olan abiye modelleri son derece şık.