Prenses Abiye Modelleri

Abiye modelleri arasında en fazla tercih edilen modellerden bir tanesi de Prenses abiye modelleri olmakta. Gelin adaylarının favorileri arasında yer alan bu model oldukça şık ve zarif gözükmenize katkı sağlayacak niteliktedir. Vücut tipinize uygun modelleri bulacağınız şık ve harika tasarımlı abiye koleksiyonlarına rastlamanız mümkün.

Sezon renkleri ile bütünleşen abiyeler sizlerin özel gününüzde son derece renkli ve şık olmanıza katkı sağlayacak niteliktedir. Özellikle modellerde ayrıntı olarak sırt dekolteli straplez abiye modellerine sık rastlamaktayız. Uçuş uçuş bir izlenim bırakan abiye modellerinin hemen hemen etek kısmı sırf tülden oluşturulmuş olup canlı renkler ile tasarlanmıştır.

Renk seçenekleri bakımından limon sarısı, şeker pembesi, su yeşili, mint yeşili, mor, lila, mürdüm, leylak renklerini abiye modellerinde sıklıkla gözlemlemekteyiz. Capcanlı renkleri ile şıklığınızı konuşturacak abiye modellerinde gösterişten uzak sade ve alımlı bir tasarım oluşturulmuştur. Kemer ve küçük küçük taşlı işlemeler tesettür abiye modellerinde olduğu gibi bu konseptte de tekrar karşımıza çıkmakta. Prenses abiye modelleri koleksiyonunda ise Oleg Cassini, Nova, Roman, Aprel, Mia markalarını tercih edebilirsiniz.