Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler

Her yıl sezonda olan abiye modelleri genel olarak birbirlerine yakın modellerdir. Uzun veya mini boy abiyeler raflarda yer alıyor genelde size bambaşka harika bir model sunarak farklı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacağız.

Bu yıl en çok konuşulan tercih edilen önü kısa arkası uzun abiyeler haberiniz olsun. Şimdiye kadar raflarda gördüğümüz abiyelerden çok daha farklı bir tarz olup bulunduğunuz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekerek oldukça şık bir görüme sahip olmanızı sağlıyor. Diğer yandan özel günler için kafanızda ne giysem diye soru işaretlerini kolayca kaldırmanıza yardımcı olacak. Zarif şık ve seksi tasarımıyla sizi sizden alacak. Baş döndüren renkleri bir araya getirerek sizinde öz güveninizle ayrı bir hava ve görünüm ortaya çıkıyor. Bambaşka bir tarz abiye düşünüyorsanız eğer sizlere hazırladığımız yazıyı okumaya devam ederek çok güzel fikirlere sahip olmanıza yardımcı olacağız…

Önü kısa arkası uzun abiye modelini denediniz mi? Mutlaka deneyin göz atmadan geçmeyin farklı bir kesim ve tasarımlarıyla oldukça şık ve seksi bir görünüm veriyor sizlere hem diğer abiyelerden çok farklı olarak size de farklı bir hava katarak özel günde dikkatleri üzerinize çekerek çok şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Genç kızlar özel günlerde davetlerde mezuniyet gibi günlerde çok dikkat ederek ve araştırarak farklı bir abiye elbise giymek isterler. Bu size önerdiğimiz abiye modeli gözleri kamaştıran model ve renkleriyle genç kızları da büyüleyecek ve ne giysem diye düşünmelerini ortadan kaldırıyor.

Önü kısa arkası abiye modelleri tül, kabarık, şifon gibi kuyruk detaylarıyla oldukça harika bir tasarlanmış abiye modeli olarak sezonda ön sıralarda yer almaktadır. Önü kısa arkası uzun abiyelerin kuyruk kısmı farklı bir renk mini kısmı farklı bir renk olup iki rengin bir arada olması olduğundan daha çok çekici görünüp giyen kişinin de üzerindeki duruşuyla bulunduğu ortamda en dikkat çeken o olur. Sade, taşlı, payetli desenleriyle aklınızı başınızdan alan modelleriyle moda kavramında en trend abiyeler arasında yer almaktadır.