Pınar Şems Abiye Modelleri

Pınar Şems abiye modellerinde yeni sezonda kullanılan farklı detaylar kadınların moda anlayışını yeni baştan yaratacak. Abiye modellerinde görülen ayrıntılarda daha çok ağaçlarda yer alan budak şekillerinden yararlanılmış. Önümüzdeki sezonla birlikte renkler daha çok lame ve gold renklerine yönelik. Gold siyah ve lame sarı işlemeler budak modellerini daha fazla öne çıkarıyor.

Pınar Şems abiye elbiselerde peplum abiyeler en fazla görülen modeller arasında yer alacak. Etekleri düz renklerden oluşan peplum abiye elbiselerde üst kısım işlemeli ve parlak renklerden meydana geliyor. Kadınların kendilerini daha şık hissetmeleri için işlemelere ve ayrıntılara daha fazla önem verilmiş.

Renkleriyle öne çıkan abiye elbiselerde fıstık yeşilinin popüler renkler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Etek kısmı yerlere dek uzanan abiye elbiselerde etekler son derece geniş tutularak kadınların daha zarif görünmeleri sağlanmış. Yeni sezonun bir diğer dikkat çeken rengi ise kırmızı. Pınar Şems abiye elbiselerde görülen kırmızı elbiseler tül detaylarla hareketlendirilerek canlı bir görünüm sağlanmış.

Pelerinli abiyeler yeni sezonun en gözde modellerinden birini oluşturuyor. Daha çok saks mavi ve siyah renklerinden meydana gelen pelerinli abiye elbiseler işlemeleri ve renkleriyle kadınların beğenisini kazanacak.