Tüllü Abiye Modelleri

 

Elbette ki her yıl en farklı abiye modeli, en ünlü moda tasarımcıları tarafından kullanıcılarına sunulurken, yine 2016 yılında, tüllü abiye modelleri bir hayli ilgi görmeye devam ediyor.

Üst kısmında yer alan tül detayların yanı sıra, etek kısmında tül kumaşlar ile kabartılan modellerde tasarlanmaktadır. Fırfırlı tüller ve pile detayları kullanılarak hareketlendirilmiş pek çok model de taş ve inci süslemelerde beraberinde şıklık kazandırmaktadır.

Mini tüllü modeller

Mini kesim detayları ile dizayn edilen abiye kıyafet modelleri, ek olarak, etek alt kısmında tül detaylar ile kapama sağlanmıştır. Transparan kumaşlar ile farklı bir hava katan bu model de, tül uçlarında kullanılan dantel işlemeler modeli gözler önüne çıkarmaktadır. Oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahip olurken, danteller, çizgisel ya da geometrik desenlerle olduğu gibi, çiçek desenlide işlenebilmektedir.

Kolları tüllü modeller

Yine kollarında bulunan tül kumaşlar ile en yeni abiye modelleri de sizlerin dikkatini çekebilir öyle değil mi? Peki, renk seçeneği olarak hangilerini tercih etmek isterdiniz? Kolları transparan kumaşlı siyah saten bir abiye mi? Yoksa yeşil bir ipek abiye daha mı dikkat çekici olurdu? İşte tüm bu seçeneklere, en ünlü moda tasarımcıları ve sektörde öncü markalar dahilinde ulaşabilmek mümkün hale geliyor. Sizler için derlenen bu tasarımlara göz atabilmek üzere, görsel resimlere ulaşabilirsiniz. Hem özel hem de hazır dikim olarak seçimlerinizi gerçekleştirerek, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

sarı tüllü abiye modelleri
sarı tüllü abiye modelleri

 

tüllü uzun abiye mor
tüllü uzun abiye mor

yeşil tüllü uzun abiye

Tüllü abiye
Tüllü abiye
gri tüllü abiye modelleri
gri tüllü abiye modelleri

gamze-polat-gelincik-tullu-abiye-nar-cicegi