Renkli Abiyeler

Bilhassa genç yaşlarında olan bayanlar için abiye modellerinin renk armonisi içinde olması çok önemli. Onlar klasik renklerin yerine abiye kıyafetlerinde renklerin olmasını daha çok tercih ediyorlar. Renkli abiyeler sarılar, pembeler, maviler, yeşiller, morlar ve daha pek çok rengi kapsayan bir skalaya yayılmış durumda. İste kısa etekli ister uzun tuvalet modelinde olsun abiyelerin renklenmesi gece hayatına da ayrı bir çeşni katmayı başarmıştır. Tafta, tül, kadife, saten ve dantel yine en çok kullanılan kumaşlardır abiye kıyafetlerde ama renkler muhteşem görüntüleri ile görsel şölen yaratır gibi.

Abiyelerin renklenmesi ile bayanlar spor bir şıklığı gece hayatına taşımış oldular, dekolte olsun olmasın ama renk illa ki olsun diyenlerin bu sezon da altın çağını yaşadıklarına tanıklık edeceğiz. Renkli abiyeler vitrinleri süslemeye başlar başlamaz bayanların gözlerinin içinin parlaması boşuna değil, uzun yıllardan beri belli ağır ve koyu renkleri gece gezmelerinde giymek zorunda kalan bayanların içlerinin açıldığını düşünüyoruz.

Renkleri ile cıvıl, cıvıl bir görünüme kavuşan bu giysilerle etraf çiçek bahçesine dönüştü dersek abartmış olmayız her halde. Renkli abiyeler kaliteli kumaşlarla faklı bir havaya bürünerek bu senenin en çok tercih edilen kıyafetleri oluşturulmuş. Uygun ayakkabı ve çantalarla,  modern aksesuarlarla hayat bulan bu giysilerle bayanların kıskanç bakışların hedefi olacağını ve uzun süre akıllarda kalacağını söylemek en doğrusu olacaktır.