Setre Abiye Modelleri

 

 

 

 

Setre giyim markasının yeni sezonda kadınları şık göstermek adına hazırladığı koleksiyonda abiye elbiselerin ağırlıklı olarak siyah renklerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Bant elbise adı verilen elbiseler koleksiyonun öne çıkan abiye elbise modellerinden oluşuyor.

Abiye elbiselerde altın ve siyah rengi birlikte kullanılarak bant elbise modellerine yansıtılmış. Bant elbiselerde sırt, omuz, göğüs kısmında kullanılan asimetrik kesimli bantlar elbiselere modaya uygun bir stil kazandırmış. Stil sahibi bayanlar aynı anda modayı yakından takip ederken şıklıklarını özel gecelerde de öne çıkarabilecekler.

Setre abiye modellerinde somon rengi elbiselerde sırt dekoltesi cesur şekilde kullanılmış. Somon rengi elbiselerde kullanılan ip detaylı ve sırt dekolteli çapraz askılı abiye elbise modelleri içinde daha çekici bir görünüm elde edeceksiniz. Somon renginin yanı sıra; yeşil, mor, kırmızı, siyah ve pembe gibi renkler sezonun öne çıkan Setre abiye elbiselerini meydana getiriyor.

Tek omuzlu elbiseler ve abiye elbiselerin bel kısımlarında bulunan lame kemerler kadınların bu sezonda beğenisini toplayan modellerin başında yer alacak. Omuz dekoltesi isteyen bayanlar için tek omuzlu ve beyaz krem renklerdeki elbiseler oldukça uygun olacak.