Suhneva Abiye Modelleri

Tesettür giyim tercih eden ve her zaman sadelikten yana olan bayanlar için hazırlanan mükemmel yeni sezon elbiseleri barındıran Suhneva tesettür abiye modelleri vitrinlerde yerlerini aldı. Gösterişten uzak ve zarif bir şıklık tercih eden bayanlar için son derece özel olarak hazırlanan modeller ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Genel olarak tek renk olan ürünlerde iki parça görünümlü modeller de yer alıyor.

Toz pembe, mor ve yavruağzı gibi renkleri barındıran Suhneva abiye modelleri arasında koyu renkli olan elbiseler de yer alıyor. Parlak tercih eden kumaşlar ilgi çekerken bu sezon Osmanlı motifleri de elbiselerde tercih edilmiş. Tek renk olan elbiseler için Osmanlı motifleri ve iki parça olan elbiseler için de parlak kumaş tercih edilmiş.

Aynı zamanda dantelin her sezon moda olması nedeni ile dantel detayları ile süslenen abiyeler de bu sezon Suhneva tesettür abiyeler arasında yer alıyor. Etek kısmında yer alan çapraz bağlamalı modeller de ilgi çekici modeller arasında bulunuyor. Siz de zarafeti hiçbir şeye değişmeyen bir bayan iseniz, son derece zarif modeller size hitap edecektir.