Tesettür Abiye Markaları Hakkında

Günümüz de tesettür modasının olmazsa olmazlarından olan abiyeler çeşitli renkler ve modellerle görücülerine sunulmakta. Tesettür abiyelerin tercih sebepleri ise muhteliftir. Genel olarak baktığımız da giyen kişiye kattığı estetik ve zarafet göze çarpıyor. Vücuda tam oturan modellerinin yanında bol etek çevresine sahip modellerde bulunmaktadır. Elbiseyle bütünlük ise baş örtüsüyle sağlanmaktadır. Uygun renkle şık bir kombin ortaya çıkarmak mümkündür. Kişisel zevklerinizin yanında renk seçeneklerinde daha çok soğuk renkler tercih edilmekte açığa yakın toz pembe gibi tonlarında gayet şık durduğu aşikardır.
Tesettür abiye sektöründe pek çok marka aktif olarak iş hayatına devam etmektedir. Bunlardan biri olan Ala Tesettür pek çok model ve renk seçenekleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Muslıma Wear, Pınar Şems , Mıslına, Loreen Octagon gibi markaların ürünlerini satışa sunmaktadır. Pınar Şems markasının ürünlerinden olan Meyra abiye modeli dikkat çekmektedir. İki renk seçeneğiyle sunulan elbise zümrüt ve mor renkleriyle alıcıya ulaşmaktadır. Elbiseye daha detaylı baktığımızda hakim yakaya sahip olduğunu görürüz. Ayrıca tasarımı sayesine kişiye daha ince bir yapıda gözükme olanağı sağlamaktadır. Fermuar kullanılan elbise de fermuar gizli tutulmuştur. Bu da olası görünüşteki kusuru gidermiş oluyor. Tasarımı göz alan model de bel kısmında kemer ve arka kısımda kurdele tarzında bir detay bulunmaktadır. Pınar Şemsin bu modeli 385 Türk Lirası ile satışa sunulmuştur.
Tesettür abiyelerin modellerinde ki çeşitlilik fiyatlarında da kendini göstermektedir. Fiyat aralığı markasına ve modeline göre 70 ile 500 Türk Lirası arasında değişmektedir.