Uzun Kol Abiye Modelleri

Abiye elbisede gizemli bir çekicilik yaratmak için tercih edilen uzun kol abiye modelleri kış mevsimlerinin de vazgeçilmez elbiselerinden biri. Tasarımcıların abiye elbise modellerinde yer vermiş olduğu uzun kol abiye modellerinde dekolte kullanılarak elbiselerin sadeliğine hareket katılmış.

Yeni sezonda gördüğümüz uzun kol abiye elbiselerde kadife kumaşlar çoğunlukla kullanılmış. Kadife furyasının uzun kol elbiselere yeniden döndüğünü söyleyebiliriz. Bunun dışında uzun kol abiye elbiselerde pul ayrıntılarda sıklıkla karşımıza çıkacak. Uzun kol abiye elbiselerde her bölgede yer alan pul işlemeler gecelerde ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak.

Uzun kol abiye elbiselerde bu sezonda kullanılan derin sırt dekolteleri elbiselere farklı bir boyut kazandırıyor. Ön taraftan gayet sade görünen uzun kol elbiseler arka tarafta görünen siyah derin dekoltesiyle sizi fazla miktarda çekici kılacağa benziyor. Uzun kol elbiseler sadece uzun eteklerden meydana gelmiyor. Mini etek uçlarına sahip elbiselerle daha iyi görünen uzun abiye elbisenizi stiletto ayakkabı ve ufak bir çanta ile tamamlayarak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Abiye elbisenizi uzun kol tercih edecekseniz; bacak, göğüs ve sırt dekoltesi olan bir elbiseyi tercih etmeniz elbisenizin modeline uygun bir giyim şekli olacaktır.