Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri

Nişan töreninizin daha sade, aile ve akraba arasında yapmak istiyor, salon tutmak yerine evde nişan töreni düşüyorsanız, o halde sizlere harika elbise modelleri hazırladık. Tabi bu süreçte evde yapılacak nişan için elbise modelleri nasıl olur merak ediyorsanız önerilerimizi mutlaka okuyun.

Fazla Dekolteden Kaçının

Evde yapılacak nişan için elbise modelleri bakarken alacağınız elbisede önemli detaylardan biri de dekoltedir. Özellikle abartılı dekoltesi olan elbiseler ev içinde hiç uygun olmayacaktır. Fazla iddialı ve çekici olacağından ötürü dekoltesi daha az modellerden yana tercih yapınız. Sırt kısmında küçük detaylar, kısa yırtmaçlar, hafif göğüs dekoltesi yeterli olacaktır. Özellikle kayık yaka ve omuzlar açık straplez elbiseler bunlardan bazılarıdır.

Nişan Elbisesi Olarak Abartıya Dikkat

Düğün, nişan, söz..  Hangi özel gün olursa olsun, her daim şık görünmek elbette hakkınız. Fakat nişan töreniniz evde olacağı için çok abartılı nişan elbiseleri sizi hem yoracak, hem de ortama uygun olmayan bir elbise seçmiş olmanıza neden olur. Ayrıca davetliler tarafında da bu konuda eleştiri alabilirsiniz. Kabarık, uzun kuyruklu, fazla ışıltılı taşlar olan modellerden uzak durun deriz.

Renk Seçiminde Cesur Olun

Evde yapılacak olan nişan için elbise seçerken renk konusunda kesinlikle cesur olun deriz. Vücudunuzda kapanacak kısımları koyu renkli elbiselerle değil, doğru elbiselerle kapatın ki renk seçerken daha canlı, ruhunuza enerji verecek tarzda olmasına özen gösterin. Çünkü o gün davetliler değil sizin en şık ve göz alıcı olmanız gerekir. Dolayısıyla mor, turkuaz, sarı, kırmızı, fuşya, pembe, krem ve beyaz gibi tonlar olabilir. Siyaha karşı ilginiz çok fazla ise o halde oldukça şık ve zarifliği göz dlduran abiye elbise olmalı.

Mağazalardaki elbiseleri incelediniz fakat uygun bir abiye elbise modeli bulamazsanız, diktirmeyi de düşünün deriz. Tabi bunun içinde sizlere fikir olacak muhteşem modeller hazırladık.