Armine Abiye Modelleri

Armine abiye modelleri tasarımcılarının sezon için hazırladıkları elbiseler içinde kendinizi zarif bayanların şıklığı içinde bulacaksınız. Abiye modellerinde yer alan farklılıklar boyun kısımlarında daha çok görünüyor. Dantel tül ve güpürlerden oluşan abiye modelleri mor ve bordo gibi renklerden meydana geliyor.

Armine abiye modellerinde ikili takım abiye elbiseleri de dikkat çekici sezon parçalarının içinde bulunuyor. İkili abiye takımlarda tek parça abiye elbise ve ceketten oluşan abiye takımlar kadınların gene çok sık giyeceği abiye elbise modellerinden meydana geliyor.

Abiye elbise modellerinde işlemeli elbise tipleri daha çok klasik model severlerin tercihi olacak. Üst kısmı işli olan abiye elbiseler alt kısmı tül detaylı modelleriyle sizi sezonun şık bayanları arasına sokacak.

Abiye elbise türlerinde bel kısmında yer alan parlak taşlı kemerli abiye modelleri de sezonda kullanılacak iddialı elbise modellerinin arasında bulunuyor. Sade elbiseler taşlı kemerlerle yeniden boyut kazandırılarak farklı bir boyuta taşınmış. Gelecek senenin gözde modellerinden biri olan taşlı ve kemerli abiye elbiseler içinde en fazla kullanılan renklerden biri; kırmızı. Kırmızı rengin yanında siyah ve saks mavisi de öne çıkan renklerin başında bulunuyor.