Balo Abiye Modelleri

Tüm genç kızların rüyası olan mezuniyet balosu her zaman büyük bir heyecanla beklenmektedir. Unutulmayacak bir gece olan mezuniyet balolarında herkes şık ve güzel görünmeyi ister. Özellikle aylar öncesinden elbise seçilmeye başlanır. Mezuniyet balosunda genç kızlar şıklık yarışına girer. En şık olmak ister ve hem fiziğini hem de güzelliğini yansıtacak elbise arar.

Mezuniyet balosu girişinde tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız; kısa balo abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Fiziğinize güveniyorsanız da, uzun, vücuda yapışan abiye modellerini seçebilirsiniz. Bu senenin en çok tutulan renkleri ise; mavi, kırık beyaz, pudra, turkuaz ve beyazdır. Bunun dışında en çok dikkat çeken balo abiye modelleri arasında iki parça olanları bulunmaktadır. Kısa veya uzun etekli üzeri büstiyer şeklinde olan abiyeler oldukça dikkat çekmektedir.

Sizde gecenin parlayanlarından olmak isterseniz bu tarz iki parça abiye modellerinden tercih edebilirsiniz. Büstiyer kısmının etnik desenli oluşu görünüşünüze farklı bir hava katarken, renkleriyle de gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaksınız. Bu modelin dışında da renk olarak çekici, daha klasik modeller tercih edebilirsiniz.