Kayra 2015 Abiye Modelleri

Tesettür giyimde adını duyurmuş olan markalardan Kayra’nın Sonbahar davetleri için hazırladığı özel abiye elbise modelleri galerimizde sizleri bekliyor. Yeni sezon kıyafetleriyle kadınların beğenisini kazanan Kayra Giyim abiye elbiseleriyle de yine çok konuşulacak. Kış trendlerinin yansıtıldığı birbirinden harika abiyeler vitrinlerde sizleri bekliyor.

Kayra abiye modelleri daha çok dikkat çekmeyi seven kadınlara hitap ediyor. Koleksiyonda elbiselerin üzerlerinde altın ve gümüş detaylar kullanılırken ışıltılı kumaşların şifonlarla birleştirildiğini görüyoruz. Bununla beraber çiçek ve dama desenler sıkça kullanılıyor. Eğer moda sizin için bir anlam ifade etmiyorsa tüm zamanlarda şık olmak istiyorsanız Kayra sizin için zamansız şıklık sunduğu koleksiyonu ile bekliyor.

Kayra yeni koleksiyonunda abiye denildiğinde ilk akla gelen siyah rengi gümüş ve altın detaylarla kullanarak dikkat çekici hale getiriyor. Abiyelerde çok kullanılan işlemeler ise Kayra’nın tasarımlarında yerini buluyor. Ayrıca koleksiyonda bordo, gold gibi koyu renkler siyah tüller ile birleştirilerek zarif bir şıklık kazanıyor.

Özel gecelerde alışılmış olan koyu renklerin haricinde açık tonlar kullanmak isteyen fark yaratmak isteyen kadınlar içinde tüm sadeliğiyle pudro tonlarda floral desenli abiye elbiseler Kayra koleksiyonunda sizleri bekliyor. Kayra Sonbahar Kış Koleksiyonu için aşağıdaki galerimizi ziyaret edebilirsiniz.