Minel Aşk Tesettür Abiye Modelleri

Osmanlı dönemlerini seven ve de bir Sultan edası ile etrafta dolaşmak isteyen bayanlar için yeni sezon Minel Aşk abiye modelleri oldukça doğru bir tercih olacaktır. Tesettür giyim tercih eden bayanlar için son derece farklı tasarımları sunan marka, yeni sezonda eski dönemleri andıran Sultanlar için hazırlanmış modeller arasında yer alıyor.

Motifler ve de farklı desenler ile birlikte son derece dikkat çeken abiyeler bu sezon bayanların beğenisine sunuluyor. Minel Aşk abiyeler incelendiği zaman özel organizasyonlarda ve de davetlerde tercih edilecek mükemmel elbiselere denk geliyoruz. Osmanlı motiflerini taşıyan abiyeler katıldığınız davetlerde ön planda olmanızı sağlayacaklar. Ayrıca farklı kemer seçeneklerine de denk gelebiliyoruz. Deri kemerler ya da taşlı kemerler gibi farklı detaylar ilgi çekiyor.

Üstelik de yeni sezon trend Minel Aşk tesettür abiye modelleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman iki renk abiyelere denk geliyoruz. Sadece üst ve altın farklı renk olduğu değil aynı zamanda boydan ikiye ayıran renk geçişlerine de denk gelmek mümkün duruyor. Saten modeller ve de taşlarla işlenmiş olan abiyeler de yeni sezonun gözdeleri arasında yer alıyor.