Rosa Clara Abiye Modelleri

Farklı tarzlara hitap etmek konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan ve de oldukça farklı tasarımları barındıran Rosa Clara abiye modelleri yeni sezona damgasını vuracak gibi duruyor. Saten elbiselerde bile düz ve sıradan bir tasarım yerine ekstra renk katılan ya da ekstra detay barındıran modeller karşımıza çıkıyor.

Sırt dekoltesi barındıran mükemmel Rosa Clara abiyeler dışında derin yırtmaçlara sahip olan modeller de karşımıza çıkıyor. Diz altı ya da dizde kesilen saten elbiseler, göğüs dekoltesi ile süslenerek farklı renk tonları ile sizlerle buluşuyor. Kırmızının en kışkırtıcı tonları ve de yırtmaç detayları ile birlikte hazırlanan farklı modeller de yeni sezon oldukça fazla konuşulacak gibi duruyor.

Palet kullanımı genel olarak elbiselerin tümünde değil ancak geçişlerde ve de bunun dışında zikzak gibi tarzlarda karşımıza çıkıyor. Rosa Clara abiye modelleri oldukça farklı tarzlar için birbirinden değişik kesimler ve de renkler ile yeni sezonda karşımıza çıkıyor. Balık kesim modeller ve de düz modeller gibi sade ama oldukça şık ve dikkat çekici durabilecek kesimler daha fazla ön planda duruyor.