Mislina Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye denildiği zaman akla ilk gelen tasarımlar arasında Mislina tesettür abiyeler gelmektedirler. Birbirinden farklı detayların yer aldığı tasarımlar tesettür giyimi tercih eden bayanların her zaman şık olmaları adına oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekir ise püskül detayları bu sezon birçok elbisede karşımıza çıkmaktadırlar. Kollarda olan püskül detayları çok daha şık bir görünüm oluşturacaklardır.

Aynı zamanda farklı tül detayları yer alan Mislina tesettür abiye modelleri oldukça dikkat çekmektedirler. Pelerin tarzında eklenen tül detayları da son derece ilgi çekmektedirler. Bunun yanı sıra kumaş pelerin gibi duran eklentiler de farklı bir görünüme kavuşabilmek adına doğru bir tercih olacaktır. İncelemeler yaptığımız zaman genel olarak şifon detayına denk gelmekteyiz.

Şifon ve paletin bir arada kullanıldığı elbiseler oldukça dikkat çekmektedirler. Ayrıca bunun yanı sıra yeni sezon Mislina tesettür abiye modelleri arasında düğme ve de kemer detayları da yer almaktadır. Değişik renkler ve de farklı modeller ile birlikte tesettür giyinen bayanlar için son derece farklı tasarımlar olarak yeni sezonda karşımıza çıkmaktadırlar.