Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

Fiziğine güvenen cesur bayanlar için Cengiz Abazoğlu abiye modelleri yeni koleksiyonu oldukça doğru bir tercih olacaktır. Derin yırtmaçları ile birlikte bacaklarına güvenen bayanlar için oldukça farklı renkleri barındıran koleksiyon yeni sezonda da ilgi çekmeye devam ediyor. Üstelik biraz daha cesur bayanlar için kalçaya kadar uzanan dekolteler karşınıza çıkabiliyor.

Asimetrik desenler ve de aynı zamanda asimetrik kesimler de oldukça fazla ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Cengiz Abazoğlu abiyeler oldukça ilgi çeken dekolte seçenekleri ile cesur bayanlar için hazırlanmışlar. Uzun boylu ve fiziğine güvenen bayanlar için oldukça doğru bir tercih olmaktadırlar ve de mükemmel bir şekilde vücuda uygun olarak hazırlanmaktadırlar.

Tüm bunların yanı sıra mini kesimler de dikkat çeken modeller arasında yer almaktadırlar. Saten kumaşların tercih edildiği ya da tüller ile süslenen modelleri de görmekteyiz. Bu sezon oldukça farklı olarak Cengiz Abazoğlu abiye modelleri arasında asimetrik kesimlerde dekoltelere denk gelebilirsiniz. Gittiğiniz özel gecede diğerlerinden oldukça farklı bir görünüme sahip olmak istiyor iseniz yeni koleksiyonda yer alan elbiseler tam size göre diyebiliriz!