Seçil Abiye Modelleri

Zarif bayanlar için sade ve de zarif modelleri barındıran Seçil abiye modelleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak balık kesim ya da son derece sade bir görünüme sahip olan abiyeleri görebilirsiniz. Gösterişten uzak ancak oldukça dikkat çekici olan modellerin yer aldığı seri birçok bayanın beğenisine sunulmaktadır.

Mavinin farklı tonları Seçil Store abiye modelleri arasında oldukça fazla dikkat çekiyor ve de tercih ediliyor. Son derece farklı olan yeşil tonları ve kırmızının farklı tonları da yeni sezon abiyeler de karşınıza çıkıyor. Ancak yine de her sene olduğu gibi bu sene de siyah abiyeler herkes tarafından tercih ediliyorlar.

Dark kesim abiyeler Seçil Store abiyeler arasında yer alıyorlar. Her zaman sadeliği ile ön planda olmak isteyen ve de bu şekilde dikkat çekmeyi seven bayanlar için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Boyundan bağlamalı olan elbiseler, straplez elbiseler ve bunun dışında kalın askı elbiseler gibi birçok farklı detaya sahip olan elbise seçeneği bulunuyor. Yeni sezon saten elbiselerin daha fazla karşımıza çıkacağı bir sezon olacak gibi duruyor.