Straplez Abiye Modelleri

Straplez abiye modelleri son senelerde gerek genç kesim gerekse orta yaşlı kadınların kullandığı abiye elbiselerinin başında yer aldı. Yeni sezonun çok kullanılacak modellerinden biri olan straplez elbiselerde ayrıntılara değinilmesi kadınların şıklıklarını artıracak etkenler başında yer alıyor.

Göğüs bölgesini sıkı sıkıya saran straplez elbiselerde, üst ve alt kısım farklı şekilde yorumlanarak kadınların daha şık olması sağlanmış. Üst kısımda pul işlemelerin yer aldığı straplez elbiselerde alt kısım saten veya tül kumaşlardan meydana geliyor.

Straplez elbiselerde sezonun en hit modellerinden biride balık etek straplez elbise modelleri. Balık etekli straplez elbise modellerinde klasik renkler öne çıkıyor. Siyah, kırmızı ve saks mavisi straplez elbiselerde sezon modası olan renkler arasında. Straplez elbisenizi seçerken ya çok dar yada çok geniş etek modeli seçilmelidir. Ortada kalan etek genişliği üst bölgenizi daha kilolu gösterecektir.

Yeni sezonda straplez abiye modelleri içinde üst kısmı straplez, bel kısmı dantel ve transparan ağırlıklı olan elbiseler vücuduna güvenen kadınlar arasında sıklıkla giyilecek. Bu tip straplez elbiselerde etek kısımları dar seçilerek abiye elbise modelinin ortaya çıkması sağlanmış olacak.