Tek Omuz Abiye Modelleri

Zarafetini vurgulamak isteyen bayanların sıklıkla kullandığı abiye elbise modellerinden biride; tek omuz abiye elbiseler. Asimetrik kesime sahip olan tek omuz abiye elbiseler uzun etek kesimleriyle birlikte daha trend bir görünüme kavuşurlar.

Tek omuz abiye modelleri yeni sezonda sadece klasik renklerden oluşmuyor. Nar çiçeği, kırmızı, sarı ve lila sezonun en iddialı tek omuz abiye elbiselerinin içinde yer alıyor. Tek omuzlu elbiselerde görülen hafif kumaşlar omuzların ayrıntısına daha farklı bir görünüm kazandırıyor. Tek omuzlu elbiselerde sadece tek tarafa ağırlık verilerek kimi zaman omuz kısmında parlak taşlarda kullanılıyor. Kısa etekli tek omuz elbise tercihinizi daha klasik renklerden yana kullanmalısınız. Siyah tek omuz ve mini abiye elbisenizle daha fit bir hale bürünebilirsiniz.

Abiye elbiselerde görülen saten ayrıntılar tek omuz abiye elbise modellerine bu sezonda ağırlık verilmemiş. Yeni sezonda da bu ayrıntı oldukça iyi işlenmiş. Elbiselerde daha hafif kumaşlar kullanılarak kadınların elbiseleri içinde daha rahat hissetmeleri sağlanmış.

Drapeli tek omuz abiye elbise modelleri sezonda çok sık tercih edilecek. Tek omuzlu ve taşlı abiye elbiselerde dikkat çekici olmak isteyen kadınlar tarafından kullanılarak özel geceler için asimetrik kesim havası yakalanacak.