Zümrüt Yeşili Abiye Modelleri

Zümrüt yeşili abiye modelleri sezona damgasını vuran abiye renklerinden en seçkin ve tarz olan abiye tasarımlarını gün yüzüne çıkarmakta. Son derece şık bir kombin oluşturacağınız abiye modelleri ile birbirinden göz alıcı davetlere, akşam yemekleri ve çeşitli organizasyonlara katılım sağlayabilirsiniz.

Moda kavramında sezona uygun olarak bayanların en fazla tercih ettiği modellerin arasında yer alan zümrüt yeşili abiye modelleri renk ve tonlama bakımından zayıf bayanlarda zarif ve alımlı bir görünüm sağlamakta iken kilolu bayanlarda ise daha zarif ve zayıf gözükmelerine yardımcı olmaktadır. Bazı detaylar baz alındığında ise örneğin üst kısımda kemerli olarak alta doğru bollaşan ve tül detaylı olan abiyeler onlar özellikle kısa boylu bayanlarda daha kısa ve daha kilolu gözükmeye neden olmaktadır.

Abiye modeli seçimi esnasında dikkat etmeli ve özellikle zümrüt yeşili abiye modelleri hususunda seçimlerimizi doğru şekilde yapılandırmalıyız. Abiye modelimize uygun olacak renkte aksesuar ve benzeri ürünler ile tasarlanmış elbiseler daha şık görünmemizi sağlayacaktır. Altın rengi ile zümrüt yeşili tonlarını abiye modeli ve aksesuar kullanımı alanında gümüş tonda renklendirilmiş aksesuar ve motifler de doğru seçim olacaktır.