Zarif ve Şık Abiyeler

2015-2016 abiye modelleri içerisinde her tarza ve her bütçeye uygun abiye modelleri bulabilmeniz mümkün. Sezon renkleri bakımında en güzel ve özellikle balık etli bayanlar için oldukça şık ve güzel görünmeye katkı sağlayacak renk seçeneklerden bir tanesi olmakta.

Yeşil abiye modelleri her zaman her bayan için ideal ve tüm dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir renk tonlamasına sahiptir. Oldukça göz alıcı bir şıklık oluşturan yeşil abiye modellerini seçerek oldukça zarif ve zayıf görünmeniz mümkün. Bu sezon diğer renk seçeneklerinde de olduğu gibi yeşil abiye modelleri de oldukça şık ve büyüleyici bir kombin oluşturmanıza katkı sağlamakta.

Straplez abiye modelleri, askılı, balık etekli abiyeler ve dantel detaylandırmalı yeşil abiye modelleri bu sezon ağırlıklı olarak tercih edilen modellerdendir. Abiye modelleri arasında trend olarak tercih edilen bir başka modelde kalp yaka abiyeler kabarık ve tül detaylı olarak satın alacağınız abiye ile uyumlu bir atmosfer yaratacaksınız. Yeşil abiye modelleri arasında bir diğer popüler seçim de mint yeşili abiye modelleri olmakta. Beyaz tenli bayanlar için şık ve ihtişamlı bir görünüm sağlayan bu abiyeler daha çok straplez olup mevlana etekli veya balık etek modelleri daha fazla rağbet görmekte.