Pudra Abiye Modelleri 2015

Yazın sıcak günlerini arkamızda bıraktığımız şu günlerde kış davetleri için hazırlarımız başladı. Her ne kadar yeni sezonun başlangıcı olduğu için fiyatlar yüksek olsa da gerek kışın evlenecek, nişanlanacak olan arkadaşlarımızın yanında olmak gerekse kış davetleri, iş yemekleri, yardım toplantıları için son moda abiye modellerimiz ile hazır olmalıyız.

Bu noktada genç olan yada kendini genç hisseden hanımefendiler için pudra abiye elbiseler imdada yetişiyor. En az 10 yaş gençlendirme özelliğine sahip pudra renk zarif, sade ve soft bir şıklık sunuyor. Şuan dönemi olmasa da özellikle gençler için mezuniyet elbisesi arayışlarında pudra abiye modelleri yerinde bir tercih olacaktır.

Pudra renk abiye seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi aksesuar ve elbisenin kesimidir. Bu anlamda özellikle payetler, inciler ve taşlar modası geçmeyen detaylar arasında olduğu için ideal bir seçim olacaktır. Son zamanların trendleri arasında olan ve abiyelere retro bir hava katan dantel ve şifon kumaşlar ise pudra renk tonuna çok yakışan detaylar arasında. Ayrıca drapeler ve fırfır detaylar abiyenize farklı bir hava katacak ve sizi şık gösterecektir.

Bunlarla beraber pudra abiye renk olarak genç gösterdiği için salaş, uçuşan etek formlarında tercih edilebilir. Özellikle ayaklara kadar uzanan ve ince askılı modeller bu renkle uyumludur.